Úspěchy

Rok 2021

Legendary Fighting League
(5. prosince) Sanda - Ladislav Polášek výhra na body
Oktagon 29
(4. prosince) MMA - Jan Široký vs Marek Bartl výhra na body
Way of Warrior 7
(13. listopadu) BOX - Martin Prázdný výhra 1. kolo TKO, MMA - Ladislav Polášek prohra 1. kolo triangle choke
I am fighter
(13. listopadu) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo heel hook
CSMMA liga Příbram
(6. listopadu) MMA - Václav Klimša výhra 2. kolo TKO
Way of Warrior Brno challange
(24. října) grappling - Tomáš Mudroch 2. místo ve své kategorii
Polská liga
(16. října) BOX - Kača Frkalová prohra na body
CSMMA liga Nymburk
(10. října) MMA - Radek Chvěja výhra 3. kolo arm triangle, Václav Klimša výhra 1. kolo KO, Gustav Felix prohra 1. kolo TKO, Petr Kabil prohra 1. kolo TKO
X. Rebel cup
(2. října) grappling - 1. místo Václav Klimša, 3. místa Tomáš Mudroch a Marek Polach ve svých kategoriích
Way of Warrior
(19. září) grappling - Pavel Volf 1. místo, Gustav Felix 2. místo ve svých kategoriích
Impact MMA
(18. září) MMA - Jan Široký vs Samuel Daňko výhra na body
CSMMA liga
(21. srpna) MMA - Nikolas Pintér 1. kolo výhra na škrcení, Václav Klimša výhra na body, Denis Almeida prohra na body
Polská liga
(3. července) BOX - Kača Frkalová výhra na body
Amatérského mistrovství ČR CSMMA
(27. června) - Tomáš Mudroch 1. kolo výhra na páku, prohra na body - třetí místo v kategorii
Way of Warrior: New blood
(4. června) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo na páku, Ladislav Polášek výhra na body, Vašek Klimša prohra na body, Martin Prázdný prohra na body, Jan Široký prohra 1. kolo na škrcení
Polská liga
(29. května) BOX - Kača Frkalová prohra na body
Polská liga
(8. května) BOX - Kača Frkalová výhra na body
Oktagon 23
(1. března) MMA - Jan Široký vs Matouš Kohout prohra na body
Octagon: No mercy 10
(20. února) MMA - Martin Prázdný výhra TKO 2 kolo

Rok 2020

Oktagon 19
(5. prosince) - Jan Široký prohra, Lukáš Tvrdý prohra
Otwarte mistrzostwa śląska Ju Jitsu NOGI
(29. listopadu) - Tomáš Mudroch 1. místo
Polish Open 2020 NOGI
(7. listopadu) - ve svých kategoriích: 2. místo Tomáš Mudroch, 3. místa Kača Frkalová, Tomáš Onderek, Vašek Klimša
KSW Genesis - Bare knuckle
(23. října) - Jan Široký prohra druhé kolo TKO
Lucky punch
(17. října) - Martin Prázdný výhra 3. kolo TKO, Kača Frkalová výhra 1. kolo šrkcení, Tomáš Mudroch výhra 1. kolo páčení
CSMMA liga Olomouc
(27. září) - Martin Prázdný výhra na body, Vašek Klimša výhra na body, Nikolas Šupčík remíza, Gustav Felix prohra na body, Robert Prázdný prohra na submisi, Ladislav Polášek prohra na submisi, Radek Chvěja prohra na body, Dominik Lim prohra na submisi
IX. Rebel BJJ Cup
(13. září) - NOGI Kača Frkalová 1. místo, Marek Polach 3. místo
Fight Quest
(28. srpna) - MMA Marek Polach prohra na submisi
MČR ČSMMA 2020
(4., 5. července) - Martin Prázdný 2x výhra - Mistr ČR, Ladislav Polášek 1 výhra a 1 prohra, Martin Lipjak 1 výhra a 1 prohra, Nikolas Pintér prohra
ADCC Czech open 2020
(3. března) - Kača Frkalová 1. místo (pokročilé), Tomáš Onderka 2. místo (začátečníci masters), Laďa Kuba 3. místo (začátečníci)
Den Bojovníků 22, MMAA liga
(8. února) - Ladislav Kuba výhra, nenastoupení soupeře do druhého kola; Tomáš Kaňok - prohra TKO; Gustav Felix - prohra na body
3rd open european championship 2019 NOGI
(12. ledna) - Gustav Felix 2. místo začátečníci; Pavel Volf 2. místo pokročilí
3rd open european championship 2019 GI
(11. ledna) - Tomáš Kaňok 2. místo pokročilí; Kača Frkalová 2. místo pokročilí

Rok 2019

PCF 21
(21. prosince) - Jan Široký vs Mansur Abdurzakov - prohra
VIII. GrappleXmas 2019
(14. prosince) - ve svých kategoriích: 1. Sebastian Linzer, 2. Ladislav Kuba, 3. Kača Frkalová
LCC FIGHT NIGHT
(23. listopadu) - Kača Frkalová vs Olga Kánová, MMA - výhra na body
Říčanské potahání 9
(9. listopadu) Grappling: Kača Frkalová 2x první místo, Pavel Volf 3. místo
Octagon Fight Club 5: Bitva o Ostravu
(26. října) - Jan Široký vs Blazej Majdan, MMA - výhra 2. kolo TKO, Lukáš Tvrdý vs Michal Labus, MMA - prohra 1. kolo páka
VFCL 10
(30. března) - Pavel Volf vs Wojtek Makowski - výhra na body
VFCL 9
(30. března) - Jan Široký vs Grzegorz Bialas - výhra 1. kolo TKO - loket a GNP, Pavel Volf vs Krystian Bajor - výhra na body
Puchar Polski Południowej GI/noGI
(10. března) - Kača Frkalová - 1. místo v nogi
Den bojovníků 21 - New Blood
(19. ledna) - Lukáš Tvrdý vs Wojciech Nowak - bez výsledku - nelegální koleno do hlavy

Rok 2018

VFCL 8
(6. dubna) - Tanas Skevopulos vs Adam Dyrka - výhra TKO
Oktagon 8
(17. března) - Matěj Kuzník vs Ludovit Klein - prohra TKO, Jan Široký vs Jan Malach - výhra škrcení (RNC)

Rok 2017

VFCL 5
(30. září) - Tanas Skevopulos vs Łukasz Charzewski - výhra na body, Denis Filipik vs Maciej Rębacz - prohra TKO, Tomáš Kaňok vs Martin Bláha - výhra TKO
Slugfest 11
(17. června) - Pavel Volf vs Kornel Kaczmarczyk - výhra na body
VFCL 4
(28. dubna) - Tanas Skevopulos vs Jindřich Švestka - výhra na body, Pavel Volf vs Michal Kirsch - výhra TKO