Sportovní příměstský tábor s prvky bojových sportů

Registrace

Ahoj sportovní nadšenci!

Chcete strávit v létě týden plný adrenalinu, bojových her, jiné zábavy a nových zážitků? Pak neváhejte a připojte se k nám na sportovní příměstský tábor Fighting Clubu Ostrava!

Kemp povede Jan Široký, zápasník MMA, kterého můžete znát z organizace OktagonMMA s našimi instruktory, které znáte z dětských tréninků Daniela Marynčáka a Kateřiny Frkalové.

Děti se u nás naučí týmovou spolupráci, zdokonalí se v koordinaci pohybu, obratnosti a jiných pohybových dovedností. Také se naučí úctě a respektu k soupeři a svým spolubojovníkům.

V loňském roce jsme navštívili úžasná místa jako bouldery a parky. Dokonce jsme si užili skákací hrad přímo v tělocvičně nebo návštěvu sportovního střeleckého klubu z Petřvaldu s jeho laserovou střelnicí a střelbou z luku. A letos máme pro vás připravené ještě větší dobrodružství!

Náš tým zkušených instruktorů vás bude vést při různých sportovních aktivitách, jako jsou box, karate, bojové umění, kickbox, grappling a mnoho dalších. Každý den budete mít možnost zlepšovat své dovednosti, získávat nové přátele a prožívat nezapomenutelné zážitky.

Náš tábor je vhodný pro děti a mládež ve věku od 5 do 15 let a probíhá od pondělí do pátku od 7:30 do 15:30 hodin. Navíc se můžete těšit na oběd v nedaleké restauraci či pitný režim a zdravé občerstvení během celého dne.

Připojte se k nám a zažijte ten nejlepší týden vašeho života! Registrace je nyní otevřena na našich webových stránkách nebo se můžete obrátit na naše instruktory nebo recepci přímo v klubu.

Těšíme se na vás!
Tým Fighting Clubu Ostrava

Turnusy: 31.7.-4.8. a 7.8.-11.8. 2023
Čas: 7:30-15:30
Kde: Fighting club Ostrava, Mírová 151/19, 703 00 Ostrava
Cena: 3900 Kč / turnus (platby přijímáme na recepci klubu. Ať už hotově nebo kartou)

Případné dotazy na Messenger FCO nebo tel na recepci 608 300 454. Fotky z minulého roku naleznete zde.

Registrace